Blog dla przedsiębiorców

Przestrzeń dla osób przedsiębiorczych, która w przystępny sposób wyjaśnia, jak samodzielnie prowadzić świadome i efektywne działania marketingowe online.

Czy też masz wrażenie, że wciąż jest zbyt mało źródeł, z których możesz dowiedzieć się, jak strategicznie, kompleksowo i skutecznie zadbać o marketing swojego biznesu w sieci? Zwłaszcza, kiedy nie masz zielonego pojęcia na temat samego marketingu? Wiadomo, nie każdy musi się na wszystkim znać! A często udostępniana wiedza przedstawiana jest w techniczny i zawiły sposób.

Dla kogo jest ten blog?

BiznesMarketingZone to blog, który powstał z myślą o osobach, które samodzielnie prowadzą swój biznes i poszukują wiedzy, wskazówek, gotowych szablonów i rozwiązań na temat prowadzenia działań marketingowych i budowania wizerunku swojej marki online. Jeśli więc jesteś freelancerem, samozatrudnionym, mikro lub małym przedsiębiorcą, albo dopiero myślisz o założeniu własnego biznesu, to ta przestrzeń jest dla Ciebie!

Co tutaj znajdziesz?

Na blogu chcę podzielić się (w prosty i zrozumiały sposób) swoją wiedzą i doświadczeniem na temat efektywnych działań marketingowych online niezbędnych w samodzielnym prowadzeniu biznesu. Znajdziesz tu min. informację o tym:

  • Jak efektywnie promować swoją firmę w sieci?
  • Jak sprzedawać swoje produkty i usługi?
  • Jak świadomie budować silną markę, która zdobędzie serca klientów?
  • Jak stworzyć spójny wizerunek marki (identyfikacja wizualna)?
  • Jak budować pozycję eksperta w danej dziedzinie?
  • Jak budować zaangażowaną społeczność wokół marki?

Jeśli interesują Cię te tematy, a wierzę, że znalazłeś się tu z jakiegoś powodu, to zapisz się na newsletter (poniżej), aby móc otrzymywać ode mnie powiadomienia o najnowszych artykułach pełnych merytorycznej wiedzy!

Napisz w komentarzu, jakie tematy Ciebie interesują.

I koniecznie polub fanpage BiznesMarketingZone!

Postaram się jak najlepiej odpowiedzieć na pojawiające się potrzeby. Zależy mi na dotarciu do jak największej liczby osób, które znajdą dla siebie wartość na tej platformie. Chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem głównie w zakresie: tworzenia newsletterów, kampanii promocyjnych, tworzenia treści, komunikacji w mediach społecznościowych, zwiększania sprzedaży, budowania strategii marketingowej i wizerunku marki. Przede wszystkim jednak jestem pasjonatką, zainteresowaną ciągłym rozwojem i odkrywaniem najskuteczniejszych metod działania. (Jeśli chcesz mnie lepiej poznać zapraszam Cię do zajrzenia TUTAJ)

Magda

„Budowanie marki osobistej jest tak ważne, ponieważ jest jedyną rzeczą, którą tak naprawdę masz. Twoja reputacja online, a w obecnym świecie biznesu odgrywa ona bardzo ważna rolę, też musi sprawić, że będziesz uchodzić za dobrą osobę. Nie możesz tam niczego ukryć, a co ważniejsze, musisz trzymać też odpowiedni poziom.”

Gary Vaynerchuk


Facebook


Instagram